Dvojzávod Prachovské skály 4.-5.5.2024

13. 2. 2024

Zdar přátelé, zde naleznete informace k 6. kolu Českého poháru (4.5.2024) a k závodu ČLS WA, který se uskuteční v neděli (5.5.2024).

V úvodu dovolte abychom poděkovali jak provozovateli RS Český ráj - Pařez, tak Agentuře ochrany přírody a krajiny Turnov a v neposlední řadě majitelům pozemků, českému šlechtickému rodu Schliků, zastoupenému J.M.Schlik s.r.o., kteří nám umožnili pořádání akce v této mimořádně krásné lokalitě. Věříme, že si svým zodpovědným chováním vytvoříme podmínky pro opakování závodů zde, příp. pro uskutečnění MČR. Za pomoc s uskutečněním tohoto smělého přání vám předem děkujeme. 

Naskenujte si QR kód této stránky a mějte přístup k aktuálním informacím, vč. výsledků, které budeme zveřejňovat ihned po vyhodnocení na konci této stránky:  

Místo: RS Český ráj - Pařez, Blata 61, 50601 Zámostí-Blata

Ubytování: Ubytování v hotelu na místě. Objednávky, rezervace, dotazy: Šárka Korábová, tel. 733 545 703, email : sarka.korabova@seznam.cz. Úhrada za pobyt předem, převodem na účet 264747431/0300 nejpozději do 29. 4. 2024. Bez připsané platby na účtu nebude rezervace považována za platnou. Ubytování v pátek do 20.00 hod a v sobotu od 9:30 -13:00 nebo pak po vyhlášení závodu, nejpozději však do 20.00 hod. Pozdní příjezdy prosíme hlásit předem. Cena za ubytování se snídaní formou švédských stolů 700 Kč/noc, Děti 0 - 2,99 zdarma bez nároku na stravu a lůžko. Doporučujeme shlédnout fotogalerii RS Český ráj-Pařez.

Strava: V ceně startovného je zahrnut oběd (standardní, pro vegetariány, bezlepkový) a malé občerstvení na trati. Oběd pro doprovod (cena 200 Kč) a vegetariánský nebo bezlepkový oběd prosíme objednávat do 25. 4. 2024 na Šárka Korábová, tel. 733 545 703, email : sarka.korabova@seznam.cz. Kromě oběda restaurace nevaří. Večeře bude rovněž zajištěna klubem (guláš, pečené maso apod.). Požadavky na zakoupení večeře prosíme objednat předem na email: sarka.korabova@seznam.cz nejpozději do 25.4.2024.    

Zábava: Večer se na vás budeme těšit s hudebními nástroji na tradičních jam sessions v místním baru. V sobotu odpoledne se můžete těšit na vystoupení písničkáře, našeho Jaromíra z Brandýsa, kterého jste měli možnost slyšet mj. na MČR ve Vrchlabí v loňském roce. Pro děti a juniory je po oba dny připravena vložená soutěž. Jaká? Nechte se překvapit! Budete se moci také seznámit či vyfotit s maskoty dvojzávodu. Budou jimi ... No hádejte! Kdopak žil v pařezu? No vidíte, že jste si vzpomněli.  

Rozstřeliště: Čeká Vás rozstřeliště od nekratších až po nejdelší vzdálenosti pro kladkové luky a kuše. Umístěno bude v prostoru fotbalového hřiště u rybníka. V tomto prostoru bude probíhat i vložená soutěž pro děti a juniory.

Pro rozpisy závodů klikni zde:

ROZPIS-PROPOZICE 6. kola Českého poháru České 3D lukostřelby, 4.5.2024.

ROZPIS-PROPOZICE Závodu ve 3D lukostřelbě Prachovské skály - je zpracováván, bude doplněn

Naši podporovatelé a partneři

Lukostřelecký klub Valteřice z.s. V ROCE 2023 REALIZOVAL PROJEKT S NÁZVEM "Podpora lukostřelby dětí a mládeže II." - projekt byl finančně podpořen z rozpočtu Libereckého kraje. Výsledkem projektu je pořízené lukostřelecké vybavení pro děti a mládež v našem klubu.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace