O klubu

O nás

LK ARNI Valteřice působí v rámci asociace České 3D lukostřelby (IFAA) od roku 2012 a požádal o vstup do Českého lukostřeleckého svazu (WA), jako samostatný klub existuje již od roku 2008 a je zapsaným spolkem. Přezdívka Tomáše Hanuše „Arni“ reprezentuje nejen název klubu, ale také špičkové luky, které vyrábí. Klub má přibližně 40 členů, kteří trénují převážně individuálně. Společné tréninky jsou obvykle v neděli odpoledne od 14 hodin na parkuru ve Víchové. S oblibou si jezdíme zastřílet do Skalan na 3 D parkůr u Obročníků. Členové klubu používají „tradiční luky“, podle konstrukce členěné na dlouhé luky (long bow) a reflexní luky. V poslední době přibyl také holý luk (bare bow). Ve volném čase se účastní i dětských dnů a dalších společenských akcí, kde stanoviště lukostřelby patří mezi nejnavštěvovanější. Při výběru nováčků je kladen důraz na jejich fyzickou i psychickou dispozici. Požadujeme nejen zvládnutí techniky střelby, ale také schopnost koncentrace a vysokou míru odpovědnosti při tréninku a při závodech.

Pokud máte zájem o členství v LK ARNI Valteřice, pošlete nám naskenovanou a vyplněnou přihlášku na lkarni@seznam.cz, nebo ji přineste na trénink.

Jako člen klubu máte právo účastnit se všech akcí klubu, tréninků, nosit klubové logo apod. Získáte také slevy na lukostřelecké potřeby. Společnou dopravou na závody a tréninky se šetří náklady, pomáháme si navzájem s pořizováním výstroje atd.

Naši podporovatelé a partneři

Lukostřelecký klub ARNI-Valteřice z.s. V ROCE 2022 REALIZOVAL PROJEKT S NÁZVEM "Podpora lukostřelby dětí a mládeže" - projekt byl finančně podpořen z rozpočtu Libereckého kraje.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace