O klubu

O nás

LK ARNI Valteřice působí v rámci asociace České 3D lukostřelby (IFAA) od roku 2012, v rámci Českého lukostřeleckého svazu (WA) od roku 2022, jako samostatný klub existuje již od roku 2008 a je zapsaným spolkem. Přezdívka Tomáše Hanuše „Arni“ reprezentuje nejen název klubu, ale také špičkové luky, které vyrábí. Klub má přibližně 40 členů, kteří trénují převážně individuálně. Společné tréninky jsou obvykle ve čtvrtek a v neděli (více informací naleznete v Aktualitách). Členové klubu používají „tradiční luky“, podle konstrukce členěné na dlouhé luky (long bow) a reflexní luky. V poslední době přibyl také holý luk (bare bow). Ve volném čase se účastní i dětských dnů a dalších společenských akcí, kde stanoviště lukostřelby patří mezi nejnavštěvovanější. Při výběru nováčků je kladen důraz na jejich fyzickou i psychickou dispozici. Požadujeme nejen zvládnutí techniky střelby, ale také schopnost koncentrace a vysokou míru odpovědnosti při tréninku a při závodech.

Pokud máte zájem o členství v LK ARNI Valteřice, pošlete nám naskenovanou a vyplněnou přihlášku (naleznete ji na konci této stránky) na lkarni@seznam.cz, nebo ji přineste na trénink. Případné dotazy vám zodpovíme na tel.č. 602 106 062.

Informace k platbám licencí a klubových příspěvků naleznete ZDE.

Jako člen klubu máte právo účastnit se všech akcí klubu, tréninků, nosit klubové logo apod. Získáte také slevy na lukostřelecké potřeby. Společnou dopravou na závody a tréninky se šetří náklady, pomáháme si navzájem s pořizováním výstroje atd.

Naši podporovatelé a partneři

Lukostřelecký klub ARNI-Valteřice z.s. V ROCE 2022 REALIZOVAL PROJEKT S NÁZVEM "Podpora lukostřelby dětí a mládeže" - projekt byl finančně podpořen z rozpočtu Libereckého kraje.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace