O nás

LK ARNI Valteřice působí v rámci asociace České 3D lukostřelby (IFAA) od roku 2012 a požádal o vstup do Českého lukostřeleckého svazu (WA), jako samostatný klub existuje již od roku 2008 a je zapsaným spolkem. Přezdívka Tomáše Hanuše „Arni“ reprezentuje nejen název klubu, ale také špičkové luky, které vyrábí. Klub má přibližně 40 členů, kteří trénují převážně individuálně. Společné tréninky jsou obvykle v neděli odpoledne od 14 hodin na parkuru ve Víchové. S oblibou si jezdíme zastřílet do Skalan na 3 D parkůr u Obročníků. Členové klubu používají „tradiční luky“, podle konstrukce členěné na dlouhé luky (long bow) a reflexní luky. V poslední době přibyl také holý luk (bare bow). Ve volném čase se účastní i dětských dnů a dalších společenských akcí, kde stanoviště lukostřelby patří mezi nejnavštěvovanější. Při výběru nováčků je kladen důraz na jejich fyzickou i psychickou dispozici. Požadujeme nejen zvládnutí techniky střelby, ale také schopnost koncentrace a vysokou míru odpovědnosti při tréninku a při závodech.

Pokud máte zájem o členství v LK ARNI Valteřice, pošlete nám naskenovanou a vyplněnou přihlášku na lkarni@seznam.cz, nebo ji přineste na trénink.

Platby členských příspěvků a licencí:

1) Prosíme, kdo se budete účastnit závodů Českého lukostřeleckého svazu, o úhradu členského příspěvku ČLS a licence (platí se dva poplatky) na sezonu 2021/2022 na číslo účtu: 264747431/0300, variabilní symbol 111, nejpozději do 20.9.2021. Do zprávy pro příjemce uveďte jméno a příjmení za koho je platba prováděna. Členský příspěvek 200 Kč (žáci, junioři i dospělí platí stejně), a střelecké licence, žáci a junioři 200 Kč, dospělí 300 Kč.

2) Kdo se budete účastnit závodů České 3D lukostřelby, o úhradu členského příspěvku a licence (platí se jen jeden poplatek, zahrnující jak členský příspěvek Č3DL, tak střeleckou licenci), na sezonu 2021/2022 na číslo účtu: 264747431/0300, variabilní symbol 222, nejpozději do 20.9.2021. Do zprávy pro příjemce uveďte jméno a příjmení za koho je platba prováděna. Žáci a junioři do 18 let 100 Kč, dospělí 200 Kč (pokud žák, junior, dosáhne v sezóně 18 let, platí jako dospělý).

Pozn. Platbu členských příspěvků klubu (dospělí 500 Kč za rok, žáci a junioři do 18 ti let 300 Kč), je nezbytné provést: u nového člena, do 1 měsíce od podání přihlášky, u registrovaných členů LK ARNI-Valteřice, do 30.11. na účet klubu 264747431/0300, variabilní symbol 333. Do zprávy pro příjemce uveďte jméno a příjmení za koho je platba prováděna.

U nových členů, kteří přicházejí v průběhu sezóny, jsou poplatky řešeny individuálně.

Jako člen klubu máte právo účastnit se všech akcí klubu, tréninků, nosit klubové logo apod. Získáte také slevy na lukostřelecké potřeby. Společnou dopravou na závody a tréninky se šetří náklady, pomáháme si navzájem s pořizováním výstroje atd.

Naši podporovatelé a partneři