O klubu

LK ARNI Valteřice působí v rámci asociace České 3D lukostřelby od roku 2012, jako samotný klub existuje již od roku 2008 a je zapsaným spolkem. Přezdívka Tomáše Hanuše „Arni“ reprezentuje nejen název klubu, ale také špičkové luky, které vyrábí. Klub má cca 40 členů, kteří trénují převážně individuálně. Společné tréninky jsou obvykle v neděli odpoledne. S oblibou si jezdíme zastřílet do Skalan na 3 D parkůr u Obročníků. Členové klubu používají „tradiční luky“, dle konstrukce nejčastěji dlouhé luky (long bow) a reflexní luky (recurve bow), v poslední době přibyl také holý luk (bare bow). Ve volném čase se účastní i dětských dnů a dalších společenských akcí, kde stanoviště lukostřelby patří mezi nejnavštěvovanější. Při výběru nováčků je kladen důraz na jejich fyzickou i psychickou dispozici, neboť střelba z luků, jejichž výletová rychlost šípů je až 200 km/h. vyžaduje nejen zvládnutí techniky střelby, ale také schopnost koncentrace a vysokou míru odpovědnosti při tréninku a při závodech.

Pokud máte zájem o členství v LK ARNI Valteřice, pošlete nám vyplněnou přihlášku naskenovanou elektronicky na lkarni@seznam.cz, nebo ji přineste na trénink či ji zašlete fyzicky.

Platbu členských příspěvků klubu (dospělí 500 Kč za rok, žáci a junioři do 18 ti let 300 Kč), je nezbytné provést: u nového člena, do 1 měsíce od podání přihlášky, u registrovaných členů LK ARNI-Valteřice, do 30.11. na účet klubu 264747431/0300, jako variabilní symbol uveďte číslo Vaší licence bez CZE (variabilní symbol musí být celé číslo, pokud nejste členy České 3D lukostřelby, tak rodné číslo před lomítkem).

Svazová licence České 3D lukostřelby na sezónu v hodnotě 200 Kč pro dospělého a 100 Kč za žáka/juniora, se platí na stejné číslo účtu do 30. 9. daného roku na další sezónu. U nových členů, kteří přicházejí v průběhu sezóny, je poplatek svazu řešen individuálně.

Jako člen klubu máte právo účastnit se všech akcí klubu, tréninků, nosit klubové logo apod. Získáte také slevy na lukostřelecké potřeby. Společnou dopravou na závody a tréninky se šetří náklady, pomáháme si navzájem s pořizováním výstroje atd.

Naši podporovatelé a partneři