Hraničář vítězem 6. kola Českého poháru

Blahopřejeme!

Přes nepřízeň počasí, jsme vyrazili v sobotu 18. 3. 2017 směrem na Kokořín, abychom se zúčastnili 6. kola Českého poháru. Většina z nás oprášila luk po tuhé zimě teprve nedávno. Nejméně to uškodilo našemu nadějnému juniorovi Albertovi Hylmarovi alias Hraničáři, který závod ve své kategorii vyhrál. BLAHOPŘEJEME! Petr skončil v Long Bow na 3. místě, na 2. místě skončil Pavel Osten a na 1. místě Láďa Koráb (všichni s luky Cháron). Závod také znamenal křest ohněm pro Mílu Šíra, který zvládl závod perfektně a skončil 5. v juniorech. Jen tak dál, nezpychnout a zabrat (-; Dále se umístili Jarča Krausová 9. v ženách a Milan Pospíšil 26. v mužích. 

Naši podporovatelé a partneři

Lukostřelecký klub Valteřice z.s. V ROCE 2023 REALIZOVAL PROJEKT S NÁZVEM "Podpora lukostřelby dětí a mládeže II." - projekt byl finančně podpořen z rozpočtu Libereckého kraje. Výsledkem projektu je pořízené lukostřelecké vybavení pro děti a mládež v našem klubu.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace