Klubový víkend 16.-18.7.2021

Tradiční klubový víkend proběhne tradičně Pod Staropackou horou u Lomu Hvězda.

Zdar klube, blíží se nám klubový víkend a s ním výroční členská schůze. Návrh programu VČS vám byl zaslán, pokud budete chtít něco doplnit, navrhněte. 

Termín: 17.7.2021 od 15.00. Program VČS:

1.       Volba revizní komise, volba předsedy revizní komise

2.       Výroční zpráva o činnosti LK Arni

3.       Průběžná zpráva revizní komise o hospodaření

4.       Dotace

5.       Návrh na vstup LK Arni do ČLS 

6.       Trenérské licence, tréninky

7.       Plán činnosti 2021

8.       Správa revizní komise o hospodaření klubu 

9.       Volba sekretáře a člena předsednictva (kandidáti: Šárka Mamka Hanuláková, Petr Ninja Javorský)      

10.     Diskuse

11.     Návrh usnesení

12.     Závěr

O víkendu si užijeme ale také spousty legrace a střílení. Na srazu oslaví 65. narozeniny Míla Korda (5.8.) 58. Kája (12.7.), 36. Šárka (18.7.) a 42. Jaromír (19.7.). Kdybyste se chtěl někdo přidat, ozvěte se. Ke klubovému víkendu: Svou účast, neúčast, prosím nahlaste co nejdříve na lkarni@seznam.cz, přes Messenger, WhatsApp nebo na známé tel.č. 602 106 062. Cenu za pronájem chaty jsme rozpočítali na všechny účastníky víkendu a zahrnuje i tradiční kýtu. Poplatek na osobu a víkend činí 270 Kč, na pivo vás zve Míla s Jaromírem, v pátek se dopíjí 11 Krákora, v sobotu načneme 11 Rohozec. Omlouváme se, že nebudeme rozlišovat kdo spí jednu noc, dvě noci, kdo spí v autě, kdo v budově, do takových podrobností se jít nedá. Jinak standardně, občerstvení, kdo co přiveze, hudební nástroje vítány. V průběhu víkendu proběhne vyhodnocení klubového turnaje. Pokud budete mít návrhy k víkendu, ozvěte se.  

Naši podporovatelé a partneři

Lukostřelecký klub Valteřice z.s. V ROCE 2023 REALIZOVAL PROJEKT S NÁZVEM "Podpora lukostřelby dětí a mládeže II." - projekt byl finančně podpořen z rozpočtu Libereckého kraje. Výsledkem projektu je pořízené lukostřelecké vybavení pro děti a mládež v našem klubu.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace