Lukostřelecký parkúr U zvoničky, Víchová

3. 1. 2021

Dovolujeme si vás pozvat na trénink do Víchové.

Zdar kamarádi lukostřelci. Po odchodu z Dolní Kalné, kde les, v němž se nacházel klubový parkur utrpěl nenávratné škody v důsledku invaze kůrovce, jsme našli velmi pěknou lokalitu ve Víchové. Připravena je pro vás značená trasa, převážně po rovině, s několika střelami dolů a do kopce. Doporučujeme kvalitní, pevnou obuv a standardní vybavení, jako na závod. Mety jsou označeny modrými kolíky nebo modře nabarvenými kameny. Trasa je vedena v okolí naučné stezky a na konci zástavby, poslední domek je dům správce střelnice Vlastíka, na kterého se obracejte v případě vašeho zájmu zastřílet si, nebo při potížích. Bodovačky a mapky parkúru naleznete v dřevěné zvoničce, ve skříňce (viz foto a soubory níže). Zde můžete provést i platbu, dle aktuálního ceníku. Střílení je zpoplatněno, veškerý zisk je věnován na obnovu a rozvoj parkúru. Parkování je možné u školy ve Víchové, pak cca 10 minut pěšky. Zváni jsou střelci kategorií TR, LB, BHR, HB, BBR, BU, FU (kromě kuší, všechny typy luků).

V případě dotazů neváhejte zavolat. Lukům ZDAR!

Kontakty:

Správce parkúru, dotazy, objednání na trénink (členové klubu stačí jen SMS): Vlastík: 733 672 728

Pověřené osoby: Pepa: 731 033 746, Petr: 602 106 062

Naši podporovatelé a partneři

Lukostřelecký klub ARNI-Valteřice z.s. V ROCE 2022 REALIZOVAL PROJEKT S NÁZVEM "Podpora lukostřelby dětí a mládeže" - projekt byl finančně podpořen z rozpočtu Libereckého kraje.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace