Novoroční turnaj Víchová 2022

Náš milý parkur U zvoničky ve Víchové, byl 8.1.2022 svědkem klubového turnaje. Trať i nálada byla skvělá, vyšlo i počasí.

8.1.2022 jsme zahájili novoročním turnajem. Jeho uspořádání se ujal Vlastík, náhradou za tradiční Vánoční turnaj. Přijelo 25 borců a borkyň z celé republiky, stoly se prohýbaly klobáskami, štrůdlem, buchtami, preclíky a dalšími dobrotami, svařák, čaj a griotka s rumem tekly proudem. Na počátku nás Vlastík seznámil s tratí, vydal bezpečnostní pokyny a rozdělili jsme se do 5 skupin. Na trati nás čekalo 25 terčů, se spoustou krásných pozic. Perfektní byly nové pozice u zvoničky, velké ATSko na 30,5 m, liška, nový vlk v zadní části parkúru a mnoho dalších. Na trať jsme vyrazili kolem jedné a vraceli jsme se postupně až do půl páté. Střílelo se na dva šípy dle pravidel WA z jedné mety, všichni jsme si to krásně užili. Velkou dýku vyrobenou Pepčou, vyhrál Vlastík, vítěz kategorie dospělí, menší Dan Lukeš, který zvítězil v juniorech. Vyhodnocení bylo krásné, nechyběly medaile a mnoho cen. Konečné pořadí turnaje: 1. žáci Ctíba Kosina, 2. Jarda Zemler, 3. Mates Lojza, junioři: 1. Dan Lukeš, 2. Sára Šromová, 3. Terka Nechanická, ženy: 1. Kája Karleová, 2. Péťa Dvořáková, 3. Lucka Lojzová, dospělí: 1. Vlastík Kosina, 2. Kája Karleová, 3. Petr Maralík. Velké poděkování patří Vlastíkovi za přípravu závodu i všem, kteří mu pomáhali na trati, speciálně Pepčovi ale i všem dalším. Krásný den, plný sluníčka, sněhu, lukostřelby a dobré nálady, jsme ukončili u Dvořáků, spontánně vzniklým večírkem, kde jsme pozdravili alespoň na dálku Šárku, Láďu a Pavlíka. Rozešli jsme se za zpěvu lidových písní před půlnocí. Díky všem, kteří jste přijeli.

Naši podporovatelé a partneři

Lukostřelecký klub Valteřice z.s. V ROCE 2023 REALIZOVAL PROJEKT S NÁZVEM "Podpora lukostřelby dětí a mládeže II." - projekt byl finančně podpořen z rozpočtu Libereckého kraje. Výsledkem projektu je pořízené lukostřelecké vybavení pro děti a mládež v našem klubu.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace