Operace Zlomený šíp 2021 - klubový sraz na Moravě

9.-12. 9. 2021 jsme se sešli v malebné Melči.

Po roce jsme se opět sešli v Melči na Bílé holubici k podzimnímu setkání s již tradičním názvem „Zlomený šíp“. Libor s Kájou a Klárkou připravili kulinářské speciality, za které by se nemusel stydět ani hotel Hilton. Jídelní lístek vypadal takto:

JÍDELNÍČEK: 

čtvrtek    ve      špekouny,  jehněčí játro, topinková směs

pátek     sn       masová pomazánka, pečivo, obložený chléb

                         jogurtová pomazánka s pažitkou

               ob       guláš, polévka čočková

               ve        bramboráky

sobota    sn      vejce nějak, chléb vysocký

               ob      rajská polévka, pečená masopánev - pozdější oběd

               volně  tvargle, utopenci, naložené sýry, zelný salát

neděle:   zbytky - kelímky s sebou

NÁPOJOVÝ  LÍSTEK:

Welcome drink

pivo Radegast 12 - krýgl s sebou

čaj

káva

veselý kompot

Nově opravená prvorepubliková vila, ve které jsme byli ubytováni, překvapila kapacitou, velkou společenskou místností , i mnoha toaletami a sprchami, které činily pobyt velmi příjemným. Tradičně se hrálo a zpívalo a v sobotu proběhl hlavní turnaj. Šli jsme 2 kola, jedno před obědem, druhé po a užili si střelbu jak na 3D terče, tak na terče vyrobené Liborem a Kájou. Mezi nejatraktivnější určitě patřil pavouk, nebo kostka, ale potěšily nás všechny střely, které byly letos arrow friendly. 4 šípy zlomila a 1 ztratila toliko Jaru, které dohání tréninkové manko. Vše ale brala s úsměvem. Napínavý závod měl vítěze všechny účastníky. O 3. a 4. místo byl rozstřel na veverku na 23 m, ve kterém zvítězila Kája nad Vlastíkem. Ačkoli Vlastík nutně potřeboval  bramboru pro Dianku a Ctíbu, nijak to nesnižuje Káji sportovní výkon. Nejmladším účastníkem víkendu se stal Pavlík od Šárky, který však odmítl střílet a jen se chechtal, kníkal, pil nebo spal. Konečné pořadí turnaje:

Žáci: 1. Ctíba, 2. Matyášek,  3. Jaromírek

Dospělí: 1. Petr, 2. Libor, 3. Kája

Medailisty čekal diplom a medaile ze skutečné břidlice, bramborové medaile byly z výtečného marcipánu. Petr s Jarčou si v sobotu vyzkoušeli, jak se staví boční stan k autu, proběhlo několik směnných obchodů, vypilo se něúrekom tekutin všeho druhu a hlavně se tvrdě trénovalo na blížící se MČR. Děkujeme organizátorům za precizní přípravu i vám všem, kteří jste přijeli.

Naši podporovatelé a partneři

Lukostřelecký klub Valteřice z.s. V ROCE 2023 REALIZOVAL PROJEKT S NÁZVEM "Podpora lukostřelby dětí a mládeže II." - projekt byl finančně podpořen z rozpočtu Libereckého kraje. Výsledkem projektu je pořízené lukostřelecké vybavení pro děti a mládež v našem klubu.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace