Platba licencí na sezónu 2020/2021

8. 10. 2020

Prosíme o NEPRODLENOU ÚHRADU, bez uhrazení poplatku není možné se účastnit závodů pořádaných svazem Česká 3D lukostřelba.

Prosíme, kdo se budete účastnit závodů, o okamžitou úhradu licence České 3D lukostřelby na sezonu 2020/2021 na číslo účtu: 264747431/0300. Platba měla být provedena do 30.9. Jako VS uveďte číslo Vaší licence, nebo do zprávy pro příjemce uveďte něco, podle čeho můžeme platbu ztotožnit, třeba Jaroslav Vopička, licence Č3DL  Připomínáme děti do 18 let 100 Kč, dospělí 200 Kč.

Na vysvětlení, na začátku sezóny, vždy počátkem října, se koná MČR. Součástí tohoto MČR bývá v naprosté většině případů valná hromada, na které se rozhoduje o poplatcích svazu, výši startovného, úpravách pravidel, volí se orgány svazu. Náš klub má např. 40 aktivních členů, z toho do 30.9. daného roku licenci uhradí 3 členové. Mandát klubu (jeho síla při hlasování), jsou tak 3 hlasy místo 40... Prosíme proto, zadejte si poznámku do svých kalendářů a uhraďte licenci radji s předstihem, než pozdě. 

Zároveň riskujete zbytečný trapas když přijedete na závod a nemůžete se jej zúčastnit, protože nemáte zaplacenou licenci. Je to ostuda i pro klub, že tyto základní věci neumí ohlídat. Současně chápeme, že máte svých starostí dost, berte to prosím jako přátelské upozornění.

Díky. 

Naši podporovatelé a partneři

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace