Příchod arniovců na Moravu II.

8. 2. 2021

Klubové soustředění na Moravě.

Zdar klube, až zaberou Pfizer, AstraZeneca, Sputnik V. a další mňamky, začneme mnozí přemýšlet, kam si zajet vydatně zastřílet. Zdá se to být neuvěřitelné, ale vězte, že přes průsery při I. ročníku, jsme obdrželi pozvání opět na Moravu! Dovolujeme si vám oznámit, že psychicky silně narušená skupina "ZLOMENÝ ŠÍP" hodlá i v letošním roce uskutečnit několikadenní (3 denní? 4 denní ?? 5 denní???) vymývání mozků, ledvin, jater ( posléze žaludků a střev).

Předpokládaný termín uskutečnění: 24.-28.září 2021
Tradiční místo konání: Morava - Melč- Bílá holubice s Eliškou a Marií

Já osobně s Jaru se chystáme na Moravu ve dnech 24.-27.9. (změna vyhrazena), možné jsou ale i dvou až pěti denní pobyty, vše po dohodě s hlavními organizátory, Liborem a Kájou.

Dotazy, podněty, poznatky, poznámky, drobné dárky zasílejte:
vystrcillibor@seznam.cz Libor 608 238 510
karleova@seznam.cz Kája 608 662 969

Přikládám odkaz na reportáž z roku 2020 https://www.lkvalterice.cz/aktuality-a-reportaze/prichod-arniovcu-na-moravu-25-28-9-2020+a10.htm

Za mne jediný návrh, zástěny za terče, kteréžto jsem frajersky při I. ročníku odmítl, pak přišel sám o 6 dřeváků, a sám sebe i mnohé z vás, jsem takto připravil o mnoho šípů a iluze o střelecké formě. Ono břidlice není skalanský přívětivý pískovec, to už dnes vím.

Připomínám, že na soustředění na Moravě o týden později navazuje MČR v Sedmihorkách.

Jakýkoli hudební nástroj, povinný.

Zdravím vás všechny, Petr.

Naši podporovatelé a partneři

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace