Tréninky-rozpis

Aktuální informace k možnosti tréninků. Tréninky jsou pro členy klubu povinné, výjimkou jsou členové klubu ze vzdálenějších míst. Prosíme, pokud se nemůžete tréninku zúčastnit, informujte nás co nejdříve na tel.č. 602 106 062.

Tréninky: úterý od 17.15 do 18.45 pokročilí, čtvrtek od 17.15 do 18.45 žáci, junioři a začátečníci:

V zimních měsících trénujeme v sokolovně ve Valteřicích. Cena 30 Kč za energie. Částka se vybírá na začátku tréninku. V současné době Sokol Valteřice provádí přepočet nákladů podle aktuálních faktur, o případné změně ceny vás budeme informovat. Trénink jako takový je pro členy klubu zdarma. 

Tělocvična je vytápěná, vybavená kuchyňkou s varnou konvicí, WC, z hlediska lukostřelby pak kevlarovou ochrannou sítí, dvěma terčovnicemi kobercem a dvěma stojany na terčovnice. Vzdálenost cca 13 m, tréninky jsou vhodné zejména na drilování techniky a na nácvik střelby na krátkou vzdálenost. Možnost doplňkových sportů jako je stolní tenis, florbal apod. Přezuvky (např. čisté tenisky) nezbytné. Energie nejsou hrazeny z rozpočtu klubu. Na konci tréninku se terčovnice a koberec se stojany ukládají do příručního skladu. Prosíme, udržujme po sobě pořádek. 

Tréninky ve Víchové probíhají individuálně v neděli od 14.00. Informace naleznete ZDE.

V letních měsících probíhají tréninky bez poplatku za energie u AVZO Horná Branná 9 (vedle Harrachovské hrobky u rybníka) od 17.00 do 18.30. 

Naši podporovatelé a partneři

Lukostřelecký klub Valteřice z.s. V ROCE 2023 REALIZOVAL PROJEKT S NÁZVEM "Podpora lukostřelby dětí a mládeže II." - projekt byl finančně podpořen z rozpočtu Libereckého kraje. Výsledkem projektu je pořízené lukostřelecké vybavení pro děti a mládež v našem klubu.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace