Z historie, 2015, Sychrov

Vzpomínka na Státní zámek Sychrov v roce 2015.

Společně se Skalanskými ostrostřelci jsme uspořádali závod v krásných prostorách Státního zámku Sychrov.

21.3.2015 jsme vyrazili na Sychrov a užili jsme si mnoha přátelských setkání, jakož i perfektně připraveného závodu. Trať byla náročná, 34 zvířat prověřilo naše schopnosti. Čest klubu jako obvykle zachraňovali naši talentováni žáci Dominik (2.místo), Vojtík (3.místo). Jako Fénix z popela znovu povstal junior Jarda (2.) a v kategorii TRLB tradičně zabodoval Arni (1.) Chlapi byli přetrénovaní, přežraní nebo přemotivovaní, jak kdo     (-: Tůča přivezl Petrovi neskutečně dobrou brazilskou kávu Fazenda ITAOCA, pro milovníky kvalitní kávy přikládáme odkaz http://www.coffeesource.eu/ Arni vyhandloval od Toma Hřivnáče krásný obraz indiána, prostě proběhly klasické barterové obchody jako při každém závodě (-; Nenápadně se v poli závodníků pohybovala Radůza s novým vytuněným lukem od Arniho v TOP verzi. Petrův Hammer šel z ruky do ruky, jakož i Arniho Hammer již v pravolevém provedení. Se zájmem se setkal takedown, na závod zapůjčený Jirkovi Hujerovi, který si ho velice pochvaloval. I když 60 lb bylo na něj ke konci závodu trošku hodně. Jinak přejeme Jirkovi brzké uzdravení, na podzim ho srazila větev když jel na koni a polámal si vzadu žebra. Kdo viděl film Černý rytíř, umí si představit ((-: A jedna zajímavá informace na závěr, poslední fotka ve fotogalerii není ze Sychrova, ale z Bratrouchova a ta srnka v popředí není 3D ale skutečná srnka albín.

Děkujeme Skalanským, děkujeme Leošovi za pořízení fotek a blahopřejeme medailistům, užili jsme si to všichni, navíc s přízní sluníčka. 

Naši podporovatelé a partneři

Lukostřelecký klub Valteřice z.s. V ROCE 2023 REALIZOVAL PROJEKT S NÁZVEM "Podpora lukostřelby dětí a mládeže II." - projekt byl finančně podpořen z rozpočtu Libereckého kraje. Výsledkem projektu je pořízené lukostřelecké vybavení pro děti a mládež v našem klubu.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace