Závod Českého poháru Vrchlabí

Po mnoha letech jsme se opět setkali ve Vrchlabí.

Pamětníci vědí, že na Liščí Farmě ve Vrchlabí probíhalo v minulosti několik velmi úspěšných závodů, vč mistrovství České republiky. Pokusili jsme se na tuto tradici navázat v roce 2015 a podařilo se. 3D lukostřelecký závod v rámci seriálu závodů Českého poháru jsme postavili v lese a na loukách v blízkosti hotelu a rozsáhlého kempu. Dostatek parkovcích míst, velká ubytovací kapacita a příjemná restaurace nás mnohé přivítaly již v pátek. Velmi nás potěšila velká účast žáků a juniorů, ale i lukostřelců všech dalších kategorií. Lesní zátiší střídaly výhledy na Krkonoše a slunečné počasí nás provázelo krásným dnem. Nakonec se nám podařilo stihnout i vloženou soutěž ve střelbě na dálku přes lesní školku. Tak zase někdy na shledanou ve Vrchlabí!  

Naši podporovatelé a partneři

Lukostřelecký klub Valteřice z.s. V ROCE 2023 REALIZOVAL PROJEKT S NÁZVEM "Podpora lukostřelby dětí a mládeže II." - projekt byl finančně podpořen z rozpočtu Libereckého kraje. Výsledkem projektu je pořízené lukostřelecké vybavení pro děti a mládež v našem klubu.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace