Závod Licoměrsko 12.9.2020

Retro vzpomínkový víkend v Licoměrsku.

U příležitosti 25. výročí vzniku Ranče Licoměrsko, jsme se zúčastnili perfektně připraveného závodu na ranči a v okolních lesích a loukách. Tentokrát jsme vyrazili již v pátek a pozvali starou gardu juniorů na retro víkend v Licoměrsku. Jela nakonec jen Péťa s Alenkou. Přidali se k nim Terezka a Pepa. Vlastík, Ctíba, Jirka a Pavel dorazili v den závodu. Z pátku na sobotu se hrálo, zpívalo a povídalo. Výročí vzniku ranče jsme náležitě oslavili, zahráli si na kytary a chvíli po půlnoci jsme šli spát. Krásný a náročný závod vedl tradičně přes pastviny do lesa k rokli a zpět. Robert postavil trať velmi nápaditě, využil všech záludností terénu, aby nám závod zpestřil. Ve všech kategoriích, kladky nevyjímaje, padlo poměrně hodně autů ale všichni jsme si to ohromně užili. Po závodě nás čekal výborný oběd a taky rozstřel mezi Ctíbou a Terezkou. Terezka nakonec brala v minies stříbro, Ctíba bronz. Stabilním a stále se zlepšujícím výkonem se blýskla Péťa, která skončila v Long Bow třetí, zlatou si tentokrát vystřílel Petr. Po závodě jsme vyrazili na výlet do Vlašimi a večer jsme si dali Pepou skvěle naložené stejky. V neděli ráno jsme sbalili, holky si zajezdily na koních, ochutnaly kozí mléko a před obědem jsme se vydali na cestu domů. Děkujeme licoměrským za bezvadný závod, Standovi a Pavlovi za ubytování a péči po celý víkend, Zdeňce, mamince od Pepy a Terezky, za proviant, zejména za řízky (-; Milanovi, že nám půjčil VW Transporter a Vám všem, že jste nás podporovali na místě nebo na dálku přes Internet. Loupežníci z Valteřic zase jednou dokázali, že jsou nejen dobrá parta, ale taky že nezapomněli střílet. A co bylo nejcennější, že jim vyrůstají nadějní následovníci. 

Naši podporovatelé a partneři

Lukostřelecký klub Valteřice z.s. V ROCE 2023 REALIZOVAL PROJEKT S NÁZVEM "Podpora lukostřelby dětí a mládeže II." - projekt byl finančně podpořen z rozpočtu Libereckého kraje. Výsledkem projektu je pořízené lukostřelecké vybavení pro děti a mládež v našem klubu.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace